pravidelné webináře

péče o duševní zdraví pedagogů

Každou první středu v měsíci od 20 h

• Jste pedagog
    Potřebujete zvládat stres, každodenně řešit náročné situace, efektivně komunikovat, předcházet konfliktům a vyhoření.
  • NOVÉ METODY PSYCHOHYGIENY
    Na našich webinářích se seznámíte s novými přístupy a pohledy na to, jak funguje naše mysl. Naučíme Vás tyto nové poznatky využít v praxi a uplatnit své silné stránky. Osvojíte si způsob, jak změnit vnímání situace, jak změnit vlastní myšlení a jak změnit chování. Zjistíte, jak nalézat nová řešení.
  • WELLBEING A ODOLNOST VŮČI STRESU
    Budete lépe odolávat stresu, zvládat náročné situace a zkrátka si lépe poradíte s tím, co život přináší. Také se zvýší Vaše schopnost asertivního jednání, komunikace a spolupráce. Všechny tyto nástroje a postupy si na webináři vyzkoušíte, abyste je mohli začít používat v každodenním životě.

webináře

péče o duševní zdraví pedagogů

Témata webinářů čerpáme z vašich námětů. Co momentálně řešíte? O čem chcete diskutovat?

Dejte nám vědět na info@stastnaskola.eu

Těšíme se na vás 1. středu v měsíci od 20 hodin

webináře pro pedagogy

Přihlašte se k našim pravidelným webinářům pro pedagogy a získejte přístup k záznamům.

Po dokončení registrace Vám každý týden přijde do e-mailu  pozvánka s přístupy na webinář.

POZOR: od února jsme změnili odkaz k připojení na vysílání !!!

Pro odkaz na vysílání a e-mailové pozvánky se registrujte na naše webináře pro pedagogy, pokud jste tak neučinili.

Ještě nemáte přístupy do členské sekce? Napište nám >> info@stastnaskola.eu

Měníme mindset jednotlivců i organizací
díky pochopení PRINCIPŮ FUNGOVÁNÍ MYSLI:

1. Myšlení

Myšlenka je tvořivá síla vesmíru. Umí zranit i léčit, ublížit i vnést do našich životů laskavost a radost. Dokážeme myšlenky používat tak, aby nám sloužily a neházely klacky pod nohy.

2. Vědomí

Naučme se vnímat, co se v situacích, které prožíváme, skutečně děje, a co se odehrává jen v naší hlavě. Díky porozumění tomuto principu, se velmi rychle zbavíme zbytečné psychické zátěže.

3. Moudrost

Moudrost je konstantou našich životů. Máme k ní přístup kdykoli a odkudkoli (a bez ohledu na věk). Umíme-li jí naslouchat, dokážeme bez úsilí najít to nejlepší řešení pro každou životní situaci.

poskytujeme

individuální konzultace

a poradenství

Máte osobní dotaz?

Oslovil Vás náš projekt pro školy?

Kontaktujte nás.

Jana Bolková