NENÍ NAD DOBRÉ DOPORUČENÍ

Když něco děláte, tak doufáte, že se to bude líbit. My když něco děláme, a protože jsme transformativní koncové, doufáme, že budeme mít dopad. Líbení se a potěšení klienta není prvotním ani druhotným cílem kouče. Víte, kolikrát se klientovi nelíbilo, co slyšel nebo se dozvěděl? 🙂 Samozřejmě, že v životě spoustu věcí víme. Jsme na to mnohokrát i pyšní. Ale přitom se většina odpovědí na otázky skrývá ve velkém prostoru, který by mohl nést jméno NEVÍM.

Na ZŠ Čáslav například vůbec nevěděli, kam je posune spolupráce s naším týmem Šťastné školy, když vstupovali do pilotního projektu. Asi měli dobrý pocit, že to ty ženské myslí dobře 🙂 A myslely. Po roce je vidět i dopad. Pedagogové se dle slov pana ředitele Hasíka baví mezi sebou více v klidu a jsou šťastnější. Děti mnohé z nich tolik nevyčerpávají. Škola je nejžádanější ve městě pro zápis prvňáčků.

Během besedy z cyklu Tvoříme Šťastnější Česko, kterou jsme v lednu 2023 uspořádali v divadle v Kutné Hoře, pan ředitel o této zkušenosti promluvil a spolu s ním i jeho zástupkyně. Podívejte se na 14 minutové povídání o dopadu projektu Šťastná škola na normální základní školu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Blackat@me.com
spoluzakladatelka Porozumění mysli z.s. Transformativní koučka
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů