NENÍ NAD DOBRÉ DOPORUČENÍ

Když něco děláte, tak doufáte, že se to bude líbit. Jako transformativní koučové, když něco děláme, tak nám jde o to, aby to mělo dopad. Líbit se a potěšit klienta nejsou dobré cíle dobrého kouče. Víte, kolikrát se klientovi nelíbilo, co se od nás dozvěděl? 🙂

Na ZŠ Čáslav například vůbec nevěděli, kam je posune spolupráce s týmem Šťastné školy, když vstupovali do pilotního projektu. Mnohdy pro ně nebylo snadné „kousnout do kyselého jablíčka“, ale po roce je vidět dopad: Pedagogové se dle slov pana ředitele Tomáše Hasíka baví mezi sebou více v klidu, jsou k sobě přátelštější a osobně i šťastnější. Necítí se tak vyčerpaní a svou náročnou práci zvládají s větší lehkostí. Škola se stala nejžádanější ve městě pro zápis prvňáčků.

Během besedy z cyklu Tvoříme Šťastnější Česko, kterou jsme v lednu 2023 uspořádali v divadle v Kutné Hoře, pan ředitel o této zkušenosti promluvil a spolu s ním i jeho zástupkyně. Podívejte se na 14 minutové povídání o dopadu projektu Šťastná škola na normální základní školu.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
Blackat@me.com
spoluzakladatelka Porozumění mysli z.s. Transformativní koučka
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů